Zen Pırlanta Tektaş Yüzük Fiyatları

Bu yazımızda, pırlanta ile özel günlere ya da sadece sizin özel kıldığınız günlere, ışıltı katmak için arasından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek bulunuyor. Zen Pırlanta Tektaş Yüzük Fiyatları yanı sıra, farklı hediye önerilerimizin yer aldığı bu yazımız, hediye seçimini zevkli telaşını yaşayanlar için bir rehber niteliğinde. Evlilik hazırlıkları içinde olanlar için farklı gelinlik modellerine uygun gelin setleri ilham veriyor. Dünyanın en güzel pırlantalarından Forevermark ile hazırlanan vazgeçilmez Klasikler arasından özellikle pırlanta tektaş yüzük seçimi yapabilmek oldukça zor olacak. Tüm zamanların üstünde bir klasik olan elmaslardan, modern çizgiler taşıyan renkli taşlı mücevherlere uzanan ve pırlanta tektaş yüzüklerinfarklı tasarımları da yine bu yazıda keşfedebilirsiniz. Sizi, Sen Style sayfalarının yanı sıra, www.zenpirlanta.com adresindeki sanal mağaza ya da ve sosyal medyada yenilikleri ve fırsatları sürekli paylaşılan sayfalara da davet ediyoruz.

Pırlantanız sizin kadar eşsiz olmalı; hızlı yaşam temposundan geriye Sadece özel anılar kalıyor. Hiç unutulmayan sonsuza dek belleklere kazınan bu anlar, bir ömür boyu saklanacak sembollerle anlam kazanıp değerleniyor. Aşk ve bağlılık sözünün verildiği bu büyülü anlar forevermark pırlantaları ile taşlanmayı hak ediyor. Forevermark dünyanın en büyük pırlanta üreticisi De Beers bir pırlantamarkası, bir mücevher markası değil. Dünyadaki ilk ve tek pırlanta markası dünyanın en güzel pırlantalarından Forevermark Zen pırlantanın tasarımlarında Işıldıyor bu özel pırlantaları Dünyada sadece az sayıda Seçkin mücevherci kendi tasarımlarında kullanabiliyor. 125 yıllık deneyimi ile uzman gözler tarafından tek tek seçilerek dünyanın en iyi pırlanta ustaları tarafından işleniyor Türkiye’de sadece Zen Pırlanta da satışa sunulan Forevermark pırlantaları özel bir kimlik numarası ile mühürleniyor taşın üzerinde pırlantanın kalbinde yer alan bu mühür o pırlantanın dünyanın en güzel ve en nadir pırlantalarından biri olduğunu gösteriyor dünyadaki pırlantaların sadece yüzde biri Forevermark olabilme özelliğini taşıyor. Yani bu pırlantalar dünyanın en beyaz en temiz en parlak pırlantaları arasındadır.

Tasarımlarda bir aşkın temelindeki en önemli değerlerden esinlenildi Tasarımın tam kalbinde aşkınızı simgeleyen bir for vurmak pırlantası yer alıyor Bu pırlantanın dört bir yanında bulunan ve onu tutan tırnaklardaki diğer Flormar pırlantaları ise bu aşkın temellerini simgeliyor aşkın temelinde dürüstlüğün güvenliğin Saygının ve değer vermenin yattığını anlatıyor. Forger markanın diğer pırlantaların en önemli farkı özel bir kimlik numarası ile mühürlenmiş olması Çıplak gözle görülmeyen bu mühür pırlantanın üstünde tam kalbinde bulunuyor Ve o pırlantanın Sadece size ait olduğunu gösteriyor. Sertifikasındaki kimlik numarasını taşıyan bu mühür Zen Pırlanta mağazalarındaki özel bir cihazla görülebiliyor.

Özel günlerin en heyecan verici hediyesi Pırlanta tektaş yüzük Özel bir günün anısına her zaman yaş atabilecek ona sonsuz ışıltısını katabilecek en özel hediye pırlantadır. Özellikle pırlanta tektaş yüzük yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi ortak olan Özel günlerin yanı sıra doğum günü, yıldönümü gibi kişiye özel olan günlerde de duyguları en etkili şekilde dile getirir, adeta sizin yerinize konuşur. Zen Pırlanta tasarımları arasında en beğenilenlerden bir grubu çok özel fiyat avantajıyla sunuyor ve mağazalarında ve sanal mağazada bulunan başka bir çok avantajlı seçenek arasından Belki bir Elmas kolye, belki pembe altın zarif bir pırlanta bileklik, Belki de bir tek taş Sizin özel Hediyeniz olmak için bekliyor.

Pırlanta ve Gelinlik

Sonsuz aşkın ve bağlılığın sembolü pırlanta hep o hayali kurulan gelinliğin vazgeçilmezi oldu. Gelinin mutluluğunu, güzelliğini ve zerafetini en güzel şekilde ortaya çıkardı ve ona ışıltılar kattı. Zen pırlantanın gelinler için hazırladığı düğün setleri farklı gelinlik modelleri ile en güzel şekilde kombinlenmek üzere tasarlandı. Yalın tasarımlarının yanında adını İspanyolcada kraliçe anlamına gelen Reina dan alan ve birçok pırlantanın bir araya gelerek Tekbir pırlanta görünümü verdiği modeller dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir