Sefamerve Tesettür Triko Elbiseler

Kış Sezonunun göze çarpan materyallerinden, Sefamerve tesettür triko Elbiseler. Kesinlikle tesettür giyim de hem kullanışlı, hem sıcak ve de en önemlisi çok şık olan bu elbiseleri tercih etmemiz için çokça sebep içeriyor.
Sefamerve tesettür triko Elbiseler, salaş görünümlerde kullanıldığı gibi, oldukça şık davetlerde de tercih ediliyor. Çok geniş bir kullanım alanının olması ile beraber çok fazla cezbediyor. Peki tesettür triko elbise denince şöyle bir duran, giymekten kaçınan, vücut şekli sebebiyle korkan hanımlar; hakikaten tesettür triko elbiselerden kaçınmalı mı?

Tesettür trikoların, ön planda, kış süresince durduğu ikinci yılındayız. Hal böyleyken geçen seneye nazaran çok daha fazla seçenekleri ve daha çok modelleri var. Bu da, her şekilde vücut tipine uygun olabileceği anlamına geliyor. Renginden kesimine kadar, ipinden, elbisenin uzunluğuna kadar bir çok özelliğinde başka başka seçenekler meydana çıkıyor. Peki siz hangisini tercih etmelisiniz?

Armut Vücut Tipi Hanımlar

Bu tip vücudu olan kadınlar, yani basen bölgesi birazcık geniş olan hanımlar, tesettür triko elbiselerden kaçınanlardan. Elbette triko, kumaş özelliği gereği diğerlerine göre daha kalındır ve biraz geniş gösterir. Ancak dikkat edilmesi gereken bir hile vardır. Tesettür Triko elbiselerin kesim şekilleri ile renlerinden faydalanarak, vücudunuzla baseninizi orantılamanız gerekir. Örneğin dikkati üst bölgeye çekmek için, sadece üst kısımda bulunan çizgileri ve desenleri  olan tesettür triko elbiseler tercih edilebilir. Bunun yanında elbisenin basen bölgesinde koyu renklerin seçilmesi, sık örgülü olan trikoların tercih edilmesi gibi fikirler, kurtarıcınız olabilir. Ancak kesinlikle bedeninizden daha küçük bedenleri giymekten kaçınmanız gerekir.

Ters Armut Vücut Tipi Hanımlar

Yukarıda belirttiğimiz gibi armut vücut tipin de, Dikkatleri bedenin üst kısmına vermeye gayret ediyorsak; ters armut vücut tipinde olan hanımlar da, bunun tersini yaparak dikkatleri basenlere çekmesi gerekir. Bu sayede vücudu orantılamış olursunuz.

Kum Saati Vücut Tipi Hanımlar

Kum saati vücut tipi olanlar, çoğu modeli rahatlıkla giyinebilir. Vücut tipi orantılı olduğu için, Küp kesim kalıplar, sık örgü trikolar en çok yakışanlar arasındadır. Tabi bunun dışında Seyrek örgüler veya salaş kesimler de tercih edilebilir.

Elma Vücut Tipi Hanımlar

Elma vücut tipi için kesinlikle n uygun olan salaş kesim olan tesettür triko elbiselerdir. Ancak çoğunlukla, kullanılan uzun kolyeler, göbek hizasına kadar indirilir. Salaş kesimde bundan kaçınmalısınız. Hatta dikkat çekici kolye ve atkı gibi aksesuarlarla yaka bölgesine dikkat çekebileceğiniz gibi; dikkatleri aşağı çekmek için gösterişli ayakkabıları tercih edebilir siniz. İşe yarayacak Bir ip tüyo daha, Hangi vücut tipinde olursanız olun, eğer boyunuz kısa ise, Bitimi bilek hizasında olan elbiseler sizi olduğunuzdan uzun gösterecektir. Ayrıca kaba topuklu ayakkabılar, geniş botlar ya da çizmeler, bileğin üstünde biten ayakkabılar sizi daha kısa gösterir.

Kapıda Ödemeli Sipariş vermek için resimlerdeki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır. müşteri hizmetleri yetkilimiz size tüm sorularınızda yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir