İmitasyon Bilezik kullananlar Eminönü

İmitasyon Bilezik kullananlar Eminönü yazımızda imitasyon bilezik kullananlar ne kadar karlı bir alışveriş yaptıklarını anlatmaya çalışacağız. Aşağıdaki anlattığımız define hikayelerin bizim başımızdan geçmesi zordur.

Ama has altın takı alıp, yok işçilik maliyetiydi yok biz size marka sattık dolayısıyla aldığınız fiyatın yarısı ancak eder altın takınız, gibi üzücü durumlar başınıza gelebilir. Bunun yerine İmitasyon Altın kaplama takılar tercih ederseniz içiniz rahat olur. Gerçeğinden farksız olan İmitasyon burma bilezik veya imitasyon bileklik alıp sizde karlı bir iş yapmış olursunuz. İmitasyon tam altın ile tasarlanmış künyeler ve kolyeler ilginiz çekeceği gibi bütçenize de dosttur.  İmitasyon çeyrek altın Eminönü, imitasyon bilezik imalatçılarının bulunacağı yerlerdir.

Define Hikayeleri

Köydeki evin altında gömü varmış, şu kuyunun dibinde Bizans altınları gömülüymüş diyerek belki birçoğumuz kazı yapmış olabilir. Peki ya gerçekten bulsaydık.

Bu yazımızda size gerçekten defineyi bulanların hikayelerini anlatacağız. Kürekler hazırsa kazalım.

5-Para Duvarı

Yer Pensilvanya yani Amerika, mekan terkedilmiş bir konak. Bu konak eski ihtişamlı günlerinde oldukça zengin, ama bir o kadarda pinti bir çifte aitti. Onlar öldükten sonra ev satıldı. Yeni sahibi yerleşmeden önce bir araştırma yapmak istiyordu.

Çünkü bazı söylentiler duymuştu. Pinti çiftin paralarını herkesten gizlemek için duvarlara sakladığı anlatılıyordu. Bir define avcısı ile beraber evi incelemeye başladılar. Üst katlardaki bir odanın duvarına tıkladıklarında farklı bir ses geliyordu. Hemen küçük bir delik açtılar ve delikten aniden binlerce madeni para akmaya başladı. Çıkan paraları tek tek saydılar. Toplam 8500 dolar ediyordu. Ancak paraların bir kısmı 1793-1857 yılları arasına ait antika paralardı. Ve değerleri 200 bin dolar civarındaydı. Para dolu bir duvarınız varsa bankaya ihtiyacınız yoktur.

4-Kara Opal

Yer Avustralya, mekan sıradan toprak zemin. Bu hikayenin şanslı kişisi Bobi. Kendisi Avustralyalı bir maden işçisi. Geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde, son parası ile bir arkadaşından kazı takımı alır. Ve biraz para kazanmak umuduyla kazıya gider. Bir kova kadar taş çıkartır ve evine döner. Taşları incelemeye başladığında bir tanesi dikkatini çeker.

Taşı iyice temizleyince gözlerine inanamaz. Elinde tuttuğu 306 karatlık bir siyah opal taşıdır. Bu taşlar dünyada çok nadir bulunur. Gök kuşağının tüm renklerini içinde barındıran taş çok pahalıdır. Renkli bir taş olmasına rağmen siyah opal denilmektedir.

Bulunan bu taş büyüklüğü ile dünyada tektir. Bu yüzden bu taşa özel bir isim verilmiş. Kraliyet opali. Değeri ise bugün tam 3 milyar dolardır. Taş bir mücevherat şirketine satılmış. Ve Bobi, avuç içi kadar olan bu taş ile bir anda milyarder olmuştur.

3-Saf Altın

Yer İngiltere, mekan Arka bahçe. John Backvod birgün bahçesinde çekicini kaybeder. Bulmak için arkadaşından metal dedektörünü ödünç alır ve bahçesini taramaya başlar. Otların içerisine doğru ilerlediğinden aletten ses gelir. Çekici bulduğunu düşünerek seviniz. Çekicin olmadığını görünce sesin geldiği yerde toprağı kazmaya başlar. İlk başta irili ufaklı altın parçaları bulmaya başlar. Sonra daha büyük parçalar çıkmaya başlar. Kazdıkça altın parçaları büyür. En sonunda yaklaşık 6 kilo ağırlığında bir altın parçası bulur. Altının değeri ise 300 bin dolar değerindedir. Durup dururken zengin olmak buna denir.

2-İmparatorluk Yumurtası

Yer Amerika, mekan 2. El Eşya dükkanı. Kuzey Amerikalı bir adam geçimini 2. El eşya alıp satarak kazanıyordu. Bir gün pazardan 14 bin dolar değerinde altın kaplama ve taş süslemeli dekoratif bir yumurta satın aldı. Biraz kar edeceğini düşünüyordu. Ama satmadan önce bir bilene gösterdi. Sandığından daha değerli olduğunu anlayacaktı. Rusya kraliyet mücevhercisi tarafından 19.YY’da yapılan 50 paskalya yumurtasından biriydi. Yumurtalar çarlık rejimi devrildikten sonra Bolşevikler tarafından ele geçirilmiş ve bir kısmı satılmıştı. Daha sonra koleksiyondan 42 adeti tekrar bulundu. Ancak diğerleri kayıptı. Bu yumurtada o kayıplardan biriydi. Ve değeri tam 33 milyon dolardı.

1-Kaya parçası

Yer Peru, mekan deniz kıyısı. Kendi halinde balıkçı yakaladığı balıkları satmak için her zaman gittiği restauranta uğradı. Birkaç şey hariç kovasındaki her şeyi satmıştı ki, görevlilerden bir adamı durdurdu. Kovadaki taşa benzeyen şeyi göstererek satıp satmadığını sordu. Balıkçı şaşırdı, çünkü şeklini beğendiği için sahilden aldığı bu taş parçasının para edeceğini düşünmemişti. Ancak o bir taş değildi. Taşa benzeyen bir deniz canlısıdır. İçini açtığınızda ortaya çıkan parlak turuncu bir ete sahiptir. Ve ufak bir parçası bile lüks restaurantlarda oldukça pahalıya servis edilir. Restaurant sahibi balıkçıya bu taş parçası için 700 dolar verdi. Ve böylece balıkçı iki ayda kazanacağı parayı taştan çıkardı. Değerli şeylerin ne zaman karşımıza çıkacağı belli olmaz. Kimbilir belki de şu an evinizde duran eski bir eşya milyonlar ediyor olabilir.

İmitasyon Bilezik kullananlar Eminönü ile alakalı görseller


İmitasyon Bilezik kullananlar Eminönü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir