Boyfriend Gömlek ve Bol Paça Pantolon Kombini

Geçen yıl harika satış rakamlarına ulaşan Boyfriend Gömlek ve Bol Paça Pantolon Kombini bu yılda revaşta olacak. Tesettür giyimde olduğu kadar açık hanımlarında tercihi olan Boyfriend Gömlek ve Bol Paça Pantolon gerçeten çok şık ve zarif bir görüntüye sahip. Boyfriend Gömlekler Mavi, Beyaz ve pudra renk seçenekleri ile 36 dan 44 bedene kadar olan hanımlar için çok iyi bir alternatiftir. Boyfriend gömlek her rengi ile mutlaka dolabınızda olması gerekiyor. Bol Paça Pantolon ile çok iyi bir kombin yapabileceğiniz gibi diğer pantolonlarınızla ve hırkaların altında da kullanılabilir.

http://api.whatsapp.com/send?phone=905363744535

Bol Paça Pantolon Rahatlığı

Bol paça pantolon tesettür giyim için mükemmel bir seçenektir. Çok rahat olmakla birlikte çok şık olması tercih sebebidir. Boyfriend Gömleklerle Bol Paça Pantolon kombin edildiğinde çok şık bir görüntüye ulaşılıyor. Bol Paça Kumaş Pantolon almak isteyen hanımlar yine çok çeşitli renkler ile ve 36 dan 48 bedene kadar alışveriş yapabilirler.

Bol Paça Pantolon Kime Yakışır

Bol Paça Pantolon hemen her vücut tipine uygundur. Beden ölçünüze göre alıp istediğiniz ürünle rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Aşağıda resimlerini göreceğiniz kombinler size fikir verecektir. Alışveriş için WhatsApp numaramızdan ulaşabilirsiniz. Resimlerdeki linke tıklayarak kapıda ödemeli olarak kolayca sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir