Altın Kaplama Tuğra Kolye

Altın kaplama tuğra 2019 kolyeler göze hoş gelen görüntüsüyle boyun kısmını zenginleştirir. Altın kaplama Kolyeler düğün, nişan gibi önemli yerlerde takılmasıyla göze çarpar. Tabii ki kolyeler günlük yaşantımızda da takabileceğimiz bir gösterişli aksesuarlardandır.

Altın kaplama Kolye boyundan aşağıya doğru sarkıtıldığından zincir ve kilit bağlantı kısmı tene değer. Kolye uçları giyilen kıyafetlerin üzerinde bırakılırsa kullanım ömrü daha uzun olur.

Altın Kaplama Kolyelerimiz Parfüm, deodorant gibi ürünlerden korunur ise 2 yıl renk garantilidir. Kolye modellerimiz gayet kaliteli malzemeden ve kaliteli işçilik ile Türk Ustalar tarafından üretilmiştir. Zirkon taşlı, Tuğralı, klasik vs. çeşitlerimize göz atmalısınız.

Altın Kaplama Kolye Boynunuzda çok şık bir görüntü sergilemesini sağlar. Parlaklığı ile göz doldurur. Kararmış bir altın parlamaz. Yeniden parlatmamız için yapılacak birçok önemli detay vardır.  Bunlardan ilki deterjanlı kaynamış su dur.  Herhangi bir kabın içerisine su koyulur ve kaynatılır. Kaynamaya başladığı an bulaşık deterjanı dökülüp karıştırılır. Kaynaması devam eden suyun içerisine altın takılarınızı bırakın. Suyun sıcaklığı ılıdığı zaman çıkarın. Çıkardığınız takıları dış fırçası yardımıyla temizlemeye başlayın.

İkinci yöntem olarak beyaz sabun ve amonyak önerilir. Bir litre kadar suyun içerisine bir fincan kadar rendelenmiş beyaz sabun ve bir fincan amonyak ilave edilir. Hazırlanan bu karışım içine takılarınızı 45 dakika boyunca bekletin. Karışım içinden çıkardığınız altınları soğuk su ile durulayın. İşlemleri tamamladıktan sonra altınlarınızı yumuşak bir deri vasıtası ile temizleyin.

Altın Kaplama Kolye ile alakalı Diğer görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir