Altın Kaplama Kolye Kapıda Ödemeli

Altın Kaplama Kolye

Altın kaplama takı, sağlam bir altın parçadan daha ucuzdur. Belki sarı altın ve paladyum alaşımı olan beyaz altını duymuşsunuzdur. Saf beyaz altın elde etmek adına rodyum ile kaplandığını öğrenmeniz ilginç bir bilgi olabilir. Sonuç olarak her işin farklı mimari türleri vardır. Bizim inşa ettiğimiz ise asalet!!

Bazı Altınlar Bile Aşınabilir

Beyaz altında bir süre sonra rodyum tabakası aşınabilir ve sarı kısım ortaya çıkabilir. Bizim altın kaplama ürünlerimiz için de aynı şey geçerlidir. Ancak iyi bir şekilde muhafaza edilirse hiçbir sorun yaşanmaz.

Altın kaplama kolye aldıysanız, üzerine parfüm sıkmaktan kaçındığınızda renginde bir değişiklik oluşmaz.

Neden Kaplama Takı Alınır?

Belli bir metalle kaplanan parçalar genellikle tamamen ondan yapılmış olanlardan daha uygun fiyatlıdır.  Örneğin, altın kaplama mücevherler çoğunlukla altından yapılan benzer bir parçadan daha ucuza mal olacaktır. Öyleyse, eğer maliyet bütçeniz için önemli bir konuysa, kaplamalı mücevherlere yönelmek daha doğru olacaktır.

Neden Biz?

En yeni ve en popüler altın kaplama Kolye kapıda ödemeli seçeneği ile! Farkımız; güven, samimiyet ve yenilik…

Biz en gözde parçaları sunmaya devam ederken, siz de istediğiniz zaman altın kaplama kolye, bilezik gibi ürünlerimizi satın almak için whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp ile kapıda ödeme! Harika iki bileşen, siz ne istediğinizi belirtin biz derhal gönderelim.

Şık olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Altın Kaplama Kolye ile alakalı görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir