Altın Kaplama Kelepçe Kampanya Fırsatı

Altın Kaplama Kelepçe Kampanya Fırsatı kaçırmayın. Süper bir kampanya yazısı ile karşınızdayız. Harika şıkır şıkır Kelepçeler ile muhteşem bir kampanya sizleri bekliyor. 16.02.2019 – 28.02.2019 tarihleri arasında geçerli olacak muhteşem bir kampanya.

Biliyorsunuz ki hanımlar kıyafetlerimizin tamamlayıcı parçası takılardır. Kıyafetlerimizi giydikten sonra taktığımız takılarla da kesinlikle kendimizi çok daha iyi hissederiz. Düğünlere gidiyoruz ev gezmelerine gidiyoruz, bunlar çok önemli detaylar. Hayatımızın olmazsa olmazlarında biridir elbette takılar.

Bugün size bahsedeceğimiz 2 yıl garantili altın kaplama kelepçe modellerindeki harika bir kampanyamız.

Nedir efendim bu kampanya 189TL değerindeki Altın kaplama kelepçe sadece 149TL. üstelik kargo ücreti yok. Kapıda ödeme kolaylığı ile rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Kapınıza kadar çok uygun fiyatı ile gönderiyoruz.

Biliyorsunuz ki Altın her zaman vazgeçilmezdir. Ama çok pahalı olduğu için kadınlar genellikle altın kaplama olanları tercih ediyoruz. Ama baktığınızda gerçekten cezbedici bir görüntüye sahiptir altın kaplama kelepçelerimiz. Birebir kuyumcu modeli olan gerçeğinden farksız bir görüntüdedir.

Hanımlar biliyoruz kuyumcu dükkanlarına gidiyorsunuz vitrinlere bakıyorsunuz bu güzel şık kelepçeleri şıkır şıkır orda görüyorsunuz. Ve diyorsunuz ki neden benim olmasın. Ama aile bütçenizi sarsmamak için genellikle altın kaplama olanlarını tercih ediyorsunuz.

Bizler de sizler için bu mükemmel görüntüdeki altın kaplama kelepçe modellerini 189TL yerine 149TL olarak beğeninize sunuyoruz. Gerçeğinden farksız birebir kuyumcu modeli olan bu kelepçeler kapıda ödeme kolaylığı ve ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz. Modası geçmeyecek olan bu kelepçelerin piyasa değeri, sizler çok iyi biliyorsunuz, 6-7binTL civarında. Neden ailenizi zor duruma sokasınız ki, aynı görüntüye zaten 149TL gibi küçük bir miktara sahip olabiliyorken.

Resimlerde de gördüğünüz gibi çok şık olan bu ürünlere resimlerdeki bağlantıya tıklayarak WhatsApp’tan sipariş verebilirsiniz.

WhatsApp: 0538 497 5232

Altın Kaplama Kelepçe Kampanya Fırsatı

KAÇIRMAYIN HANIMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir