Altın Kaplama Kelepçe Bilezik

Altın Kaplama Kelepçe bilezik modelleri genel itibariyle bakıldığı zaman yüksek maliyeti ile göz dolduran takı eşyalarından biridir. Düğünler ve önemli günler dışında pek fazla göremeyeceğimiz takıdır. Günlük Kullanım için pek düşünülmezler.

Altın Kaplama işin içine girince maliyeti daha uygun hale geliyor. Altın Kaplama olduğunda gerçeğinden ayırt edilemezler. Çok şık Kelepçe modellerimizi incelemenizi ve şıklığınıza gösteriş katmanızı tavsiye ediyoruz. Klasik ve Modern tarzlarda Türk Ustalar tarafından yapılmış ürünlerimize çok güveniyoruz. Özel günlerinizde mutlaka değerlendirmelisiniz.

  

  

 

Bilek kısmında şık ve parlak görüntüsünün yanı sıra zenginlik göstergesi ve gösteriş sembolü olarak kullanılır. Bilek kısmına takıldığından tene direkt değer. Parfüm gibi kimyasal ürünlerden korumak ömrünü arttırır.

Altın kaplama kelepçe Bilezik günlük yaşantımızda da kullanabilir. Düğün, nişan gibi veya işyerlerinde verilen yemek toplantıları gibi önemli yerlerde kullanılmasında fayda var.

Bileğiniz de kararmış bir kelepçe istemezsiniz. Kararmış kelepçelerin de temizlenmesi ve eski haline getirilmesi mümkündür. Bunlardan biride; bir kabın içini alüminyum folyo ile sarın ve su ekleyin. İki yemek kaşığı tuzu koyun. Takılarınızı da içinde koyduktan sonra 4-5 dakika kadar kaynatın. Çıkardığınız takıları ılık su yardımıyla durulayın. Son işlem olarak yumuşak bez ile kurulayın. Parlatma işlemini uzmanına yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Altın Kaplama Kelepçe Bilezik ile alakalı diğer görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir