Altın Kaplama Bilezik Kullanımı

Altın Kaplama Bilezik Kullanımı

Altın Kaplamalı Bilezik kullanımı ile alakalı esaslı bilgi için doğru adrestesiniz. Altın Kaplama Bileziklerinizi yıllarca ilk aldığınız günkü gibi kullanmak için bu önemli bilgileri dikkatle okumalısınız

Takılarda altın kaplama yapılmasının sebeplerinden biri, has altın görünümünde takılar elde etmek ve gerçek altından yapılmış takı kullanır gibi takıp takıştırmak isteyen hanımların ihtiyaçlarına karşılık verebilmek içindir. Bizim de satışa sunduğumuz altın kaplama ürünler has altın görünümlü A kalite takılardır. Dolayısıyla gerçek altın takınızı nasıl koruyorsanız bunları da öyle korumanız

Eskiden Altın Kaplama ürünlerde yüzükler en fazla deforme olan takılardı, çünkü yüzükler parmağa tam oturur ve hava almaz bu sebeple çabuk deforme olabilirdi. Şimdiki Altın Kaplama yöntemleri sayesinde bu sorun çözüme ulaşmıştır. Yüzük kullanılırken haftada 2 veya 3 sefer çıkarıp iç kısmını pamuklu bir bezle silmeniz yeterli olur.

Altın Kaplama Bilezik alırken

Altın Kaplama Bilezik alırken ölçü çok önemlidir. Ölçünüzden 1 boy küçük olsa bileziğinizi takmak için elinizi acıtabilir hatta tahriş olmasına sebep olabilirsiniz. 1 boy büyük olsa bu sefer de bileğinizi rahatsız edecektir. Bunun için ölçü tam olmalıdır. Bilezik ölçüsü nasıl alınmalı makalemizi okumanız faydalı olacaktır.

Altın kaplama Bilezik ve diğer ihtiyacınız olacak bütün altın kaplama takılar için doğru adrestesiniz. İnstagram üzerinden direct mesaj ile veya WhatsApp üzerinden kapıda ödeme güvencesiyle sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Gittigidiyor dükkanımız üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Altın Kaplama Bilezik Kullanımı ile alakalı diğer görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir