Altın Kaplama Bilezik Kapıda Ödemeli

Altın Kaplama Bilezik Kapıda Ödemeli

Mücevher sevenlere harika alternatifler sunuyoruz! Az bütçeyle iddialı bilezikler kullanmak isteyen kadınlar için en iyi seçenek altın kaplama takıdır.  Sevimli, şaşalı ya da ışıltılı ama hepsi modaya uygun! Bileğinizde duran altın kaplama bileziklerin altın olmadığını sizden başkası anlamaz ve karşıdan bakanlar için tamamen lüks bir izlenim verir.

Altın kaplamalı takı, başka metaller üzerine çok ince bir altın tabakasıyla oluşturulur. Altın kaplamayı metale bağlamak için elektrik veya kimyasal maddeler kullanılır. Bu süreç, genellikle gümüş veya bakır olmak üzere, daha uygun maliyetli metal üzerinde 1/1000 ila 3/1000 kadar ince bir altın tabakasıyla hazırlanır.

Altın Kaplama Bileziğin Korunması

Altın kaplamanın korunması için biraz dikkat gerekir.

  • Altın kaplama mücevherlerinizi taktıktan sonra parfüm veya diğer sprey ürünlerini püskürtmeyiniz. Ancak bileğinize önce parfüm sıkıp sonra bileziğinizi takabilirsiniz. Aynı durum losyon ve kremler için de geçerlidir.
  • Yağ, oje, oje çıkarıcı, klor, ve benzeri maddeler metal / kaplamalı mücevherlerle reaksiyona girebilir ve kolayca lekelenmesine neden olur.
  • Bulaşık yıkarken, yüzerken ya da sizi terletecek egzersizler yaparken bileziğinizi çıkarmayı unutmadığınızdan emin olun.
  • Her kullanımdan sonra, topladığı tozu ve kiri temizlemek için pamuklu kuru bir bezle temizleyin. Yumuşak bezle yüzeyini hafifçe ovuştursanız parlaklığını geri kazanmanıza da yardımcı olursunuz.
  • Altın kaplama bilezik yukarıdaki detaylar dikkate alınırsa onlarca yıl kullanılabilir.

Satın Alma İpuçları

Altın kaplama bilezik satın alma evresinde çeşitli faktörlerle uğraşmanıza gerek yoktur. Altın alaşımları, uygun fiyat etiketlerine rağmen, romantik hediyeler için mükemmeldir. En son, en yeni takı trendlerine kavuşmak için maliyet hakkında çok fazla strese girmenize gerek kalmadan altın kaplama ürünlerle şıklığı yakalayabilirsiniz.  Kişisel ya da özel birine! Birkaç tık ile siparişinizi verin en kısa zamanda bileklerinizi süslüyor olacak.. Üstelik Kapıda Ödemeli!

Altın Kaplama Bilezik ile alakalı görseller

3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir