Altın Kaplama Bilezik Fiyatları

Altın Kaplama Bilezik Fiyatları

Altın Kaplama Bilezik Fiyatları Has Altın olan Bilezik fiyatlarının yanında tabiri caiz ise devede kulaktır. Tabii alırken çok pahalıdır ama ihtiyaçtan satarken alış fiyatının çok altındadır. Bu zarar edecek bir yatırımdır.

Altın Kaplama Bilezik Kullananlar bunu çok iyi bilirler ve  bu sebeple Altın da işçilik yerine para kaybettirmeyecek işçilik olmayan Has altına yatırım yaparlar. Mesela Altın Kaplama Kaburga Bilezik has altın olarak alınmak istendiğinde işçilik sebebiyle 7-10 bin TL’leri bulabilirken bunu Altın Kaplama olarak tercih ederseniz 150 TL gibi cüzi bir fiyata, hatta çok şık farklı 22 ayar altın kaplama takılara sahip olabilirsiniz.

Altın Kaplama Bilezik Kararır mı?

Altın kaplama Bilezik, Bileklik veya Altın Kaplama Burma Bilezik kullanırken dikkate edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Öncelikle bilinmesi gereken Altın kaplama takılar normal bijuteri ürünlerine göre çok daha kalitelidir ve gerçek altının görüntüsüne sahiptir. Kimyasal ürünlerden; parfüm, kolonyağı, Krem ve deterjan vs. uzak tutulması gerekir. Bu şekilde uzun yıllar kullanılabilir.

Biz sizleri de memnun müşterilerimiz arasında görmek ve şıklığınıza ışıltı katmak isteriz. Bunun için WhatsApp veya İnstagram üzerinde Direk Mesaj (DM) ile Kapıda ödeme kolaylığı ve güvencesiyle sipariş verebilirsiniz. Şimdiden Hayırlı Olmasını Dileriz.

İnstagram sayfamızda;

22 ayar altın kaplama takılar;

Altın Kaplama Kaburga Bilezik, Altın kaplama Bileklik, Altın Kaplama Burma Bilezik ve diğer gösterişli takılarımıza ulaşabilir siniz.

Altın Kaplama Bilezik ile alakalı görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir