Altın Görünümlü Altın Kaplama Takılar

Altın Görünümlü Altın Kaplama Takılar

Bileziklerde, kolyelerde, küpelerde, gerdanlıklarda yapılan altın görünümlü takıların üretimiyle çok daha uygun fiyatlara bu takılara sahip olunuyor. Düğün benzeri organizasyonlarda, günlük yaşamda şık bir görüntü elde etmek için altın kaplama bilezik, takılabilecek en gösterişli takılardan bir tanesidir. Yapılan üretimlerin özenli olması ve aynı kalitenin, gerçek altın özelliğine sahip olan kolyede olduğu gibi altın kaplama kolye elde edilmesi de mümkün oluyor.

 

Altın Kaplama Takı Fiyatları

Bilezikler, kolyeler ve küpeler için yapılan altın kaplama özel tasarımlar, modele bağlı olarak tonunda ve parlaklığında da değişiklikler yapılmasını sağlıyor. Modele bağlı olarak, altın kaplama kelepçe bilezik şık görünümüne sahip üründe, tasarıma bağlı olarak fiyatlar değişir. Ortalama altın fiyatının kaplamalı halini onlarca kat düşük değeriyle satın alabilir, aynı görüntüye ulaşabilirsiniz. Hem görünümü hem de kalitesi itibariyle, benzer modellerin aynı özelliklerini, kaplama haliyle taşıyan üretimler yapılıyor. Üstelik WhatsApp’tan Kapıda Ödemeli olarak sipariş verebilirsiniz.

Altın Kaplama Takı ile alakalı görseller

     

Altın Kaplama Takı Çeşitleri

Altın kaplama bilezik kapıda ödemeli olarak da adresinize gönderilebilir ve özel kutusunda kullanıma hazır şekilde temin edilebilir. Kaplaması ve görünümünün kalitesi, ürünün özelliklerine de bağlı olarak farklı görünümler elde edilmesini sağlayabiliyor. Özellikle küpelerin ve kolyelerin şık bir altın görünümü elde etmesi için, tüm bölgelerinde kaplamanın parlaklığı gözle görülür hale getiriliyor. Bu sayede çok daha güzel görünmesi, altın olduğunun öngörülmesi mümkün oluyor.

 

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir