22 Ayar Altın Kaplama Burma Bilezik

22 Ayar Altın Kaplama Burma Bilezik

Altın mı? Tüm kadınların en sevdiği takı çeşidi! Gözleri alan müthiş materyal! Ama çok pahalı olduğundan mı yakınıyorsunuz… Hiç de değil! Biz de her şey uygun fiyatlı… Bir kez altın kaplama ihtişamını yakaladığınızda bir daha vazgeçemezsiniz.

Has altın gibi görünen kimsenin fark edemeyeceği ürünlerle, çeşitli organizasyonlarda boy gösterirken takılarınızla konuşulabilirsiniz.

Nasıl mı?

22 ayar altın kaplama burma bilezik için whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçin. Hemen verdiğiniz adrese kargolanır ve birkaç içinde ürüne ulaşırsınız, ödemesini de kapıda yaparsınız.

Müthiş Ayrıntılar Detaylarda Gizli

22 ayar altın kaplama ürünler hemen hemen normal altın tasarımlarından farklı değildir. Yalnızca daha uygun fiyatlı bir alaşımın üzerine yerleştirilen altın taneciklerinden oluşur. Bu nedenle ikiye ayrılmadığı, zarar görmediği sürece kimse tarafından fark edilmez. Siz de normal altına nazaran biraz daha fazla özen göstermelisiniz.

Altın kaplama burma bileziklerinizin suyla temasından kaçınırsanız, çizecek, yüzeyine zarar verecek durumlardan uzak durursanız yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz.

Altın Kaplama Bilezikler Aşkına

Ev ekonomisinden en iyi biz anlarız… Gösterişli olmak, farklı takılarla kombinler yapmak isterseniz pahalı ürünlerle bütçenizi sarsmanıza gerek yok. 22 ayar! Altın! Ama burma… Herkesin evinde bir zamanlar çeyizden kalma burmalar vardır. Yani altın kaplama bilezik aldığınızda kimse bu durumdan şüphelenmez. Siz tarzınızı koruyun, kapıda ödemeli uygun fiyatlı takılarla da havanızı atın…

Altın Kaplama Bilezik ile alakalı diğer görseller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir